Hier vind je een aantal leuke "DIY - Maak het zelf" pakketjes en benodigdheden!
-31%
Clover - Clam Shell CaseMaak met dit patroon en het bijgeleverde versteviging vinyl een leuk klein accessoire opbergertje.
Met een klein stukje stof en en versteviging èn met naald en draad maak je dit in een handomdraai!Afmeting: 6,5 x 10 x 6,5 cm€ 6,50 € 4,50- Chalkboard Fabric - 35 x 117 cm
Chalkboard Fabric - Schoolbord stof!
De stof is te beschrijven met krijt of krijtstift en afwasbaar.Rol: 35 x 117 cm€ 9,95 - Piecekeeper pakket - PBA281
Nog nooit gewerkt met patronen van "By Annie" en/of nog nooit gewerkt met Soft & Stable?
Probeer het dan eens met dit leuke pakketje!Het pakket bevat het patroon met duidelijk beschrijving (Engels) / tekeningen en het benodigde…€ 5,95 - Patroon "Francisca Speldenkussen Polsband"
Super patroon om je kleine restjes stof op te maken!
Het speldenkussen polsband sluit met klittenband.
Patroon bevat duidelijke beschrijving met foto's in het Nederlands.€ 10,95 - Easy Does It pakket - PBA285
Nog nooit gewerkt met patronen van "By Annie" en/of nog nooit gewerkt met Soft & Stable?
Probeer het dan eens met dit leuke pakketje!Bevat het patroon voor het maken van dit leuke rits tasje, te gebruiken als etui of toilettas en…€ 7,95 - Petit Four Baskets pakket - PBA271
Nog nooit gewerkt met patronen van "By Annie" en/of nog nooit gewerkt met Soft & Stable?
Probeer het dan eens met dit leuke pakketje!Bevat het patroon voor het maken van deze leuke bakjes, om van alles in te bewaren!
Én twee…€ 3,95 - Sewline - lijmpen met navulling
Lijmpen, te gebruiken bij appliceren of paperpiecing.
Lijm verdwijnt in de was en droogt onzichtbaar op.Inclusief navulling.€ 6,25